İşadamları Forumu - Gebze

Avrasya İş Adamları Forumu Açılış Programı öncesi Özerk Gagavuzya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mihail FORMUZAL, Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA'yı Gebze'deki makamında ziyaret etti. Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA tarafından karşılanan Özerk Gagavuzya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mihail FORMUZAL.

devamı için

Sosyal Sorumluluklar

Kadir Has Üniversitesi ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (KSS) işbirliği ile düzenlenen Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri Pazaryeri etkinliğinin beşincisi 6 Aralık 2013 Cuma günü Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde gerçekleştirildi. Katılımcılar fuar alanında şirketlerin (Akçansa, Anadolu Efes..

devamı için

Sohbet: Muhammet Saraç

Şirketin tam adı İzmit Atık ve Atıkları Arıtma, Yakma ve Değerlendirme A.Ş. olup yüzde yüz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olarak 1996 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir. 1997'den itibaren de atık kabul ediyoruz. Genel faaliyetleri listelemek gerekirse biz bu hususta prosesi ikiye böleriz. Sadece Kocaeli ilimize..

devamı için
 

Keşfet: PALANDÖKEN

İki coğrafi bölgede toprakları bulunan Erzurum İlinin arazi büyüklüğü, yaklaşık 25.066 km² kadar tutar. Bu toprakların kuzey kesimi yani İspir, Narman, Oltu, Olur, Pazaryolu, Tortum ve Uzundere İlçelerinin toprakları, Karadeniz Bölgesi' nin Doğu Karadeniz sınırları içinde kalmaktadır. Ancak bu kesim, İl topraklarının yaklaşık % 30’ luk bir payını oluşturur. Geriye kalan % 70 gibi ..

devamı için

GÜÇLÜ KADIN Projeleri

Ödül ve destek alan kadın girişimciler, bugün işletmelerini birer marka yapma yolunda çalışmalarına devam ediyorlar. Türkiye Vodafone Vakfı'nın Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde; KAGİDER ve TBV işbirliğiyle hayata geçirdiği “Teknolojide Kadın Hareketi” Projesi, New York'ta, BM Kadın Statüsü..

devamı için

18. EMITT FUARI

EMITT 2014 Genişleyen konsepti ile turizm sektörünün öncü fuarlarından olmaya devam ediyor. Bu yıl 30 Ocak - 2 Şubat 2014 tarihlerinden 18. kez, TC. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın desteği, TUROFED- Türkiye Otelciler Federasyonu, TYD- Turizm Yatırımıları Derneği ortaklığı, THY - A.O. sponsorluğunda ve EKIN - ITE Group tarafından organize edilen EMITT..

devamı için
 

Makale: Torunlarla İlişkiler

Anne veya baba olmanın verdiği yüce duyguları tatmış birisinin, torun sahibi olduğunda daha büyük duygular hissetmesi kaçınılmazdır. Evlatlarına göstermiş olduğu sevgi ve saygının çok daha güçlüsünü torunlarıyla paylaşan büyükanne ve büyükbabalar, torun sevgisi ile evlatlarını ikinci plana atarlar. Ancak evlat sevgisi bulunmayan..

devamı için

GELECEĞİN Tasarımları

Philips TV ile geleceğin televizyonunu tasarlayan gençler İstanbul Design Week'te bir araya geldiler. TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, “Philips 2013 yılında tasarım konusuna özellikle büyük bir önem verdi. Bu konudaki en büyük atılımımızı yıl içinde pazara sunduğumuz DesignLine serisiyle yaptık ve televizyon..

devamı için

BOSCH TERMOTEKNİK

Bosch Termoteknik yatırımları hız kesmiyor. Isıtma ve soğutma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa'nın en büyük tedarikçilerinden biri olan Bosch Termoteknik; başta Ortadoğu, Avrupa olmak üzere, Kafkaslar, Körfez Bölgesi, Latin Amerika, ve Uzak Doğu'dan toplam 34 ülkeye ısıtma ve soğutma konusunda çözümlerini..

devamı için
 

ARÇELİK - Tülin ŞAHİN

ARÇELİK FASHION LINE SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ SERİSİNİ TÜLİN ŞAHİN TANITTI. Ünlü top model Tülin Şahin, Arçelik Ankara Gordion AVM Mağazası’nda, saçlarına düşkün kadınlara saçlarını Arçelik Fashion Line ürünleri ile nasıl farklı tarzlarda şekillendirebilecekleri ve hangi saç modeli ile nasıl bir giyim tarzının uygun olacağı konusunda bilgiler verdi. Kıvırcık, dalgalı ve düz saçlarla düzenlenen mini defile sonrası, Tülin..

devamı için

Dekor : Şömine Keyfi

Kış aylarında soğuk havalara inat evde keyif sürmek oldukça zor gibi görünse de şömine başında vakit geçirenler aynı duyguları taşımıyorlar. Hava dışarıda ne kadar soğuk olursa olsun sıcak bir köşe yaratmayanı başaranlar aheste yanan şömine karşısında en sıcak dakikaları geçirmeye devam ediyorlar. Ev dekorasyonunda henüz mimari aşamada karar verilerek tasarlanan şömineler son yıllarda..

devamı için

İZFAŞ: AYAKKABI FUARI

Ayakkabı sektöründeki yenilikleri ve gelecek sezon trendini bir arada görme olanağı sunan ve kurulan ticari bağlantılarla sektöre büyük ivme kazandıran Ayakkabı Yaz 2014 - İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarlar Fuarı 35. kez gerçekleştirilecek. Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak Ayakkabı Yaz Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenleniyor. 4 gün sürecek fuarda, 2. holde kadın-erkek ayakkabısı, 3. holde çocuk..

devamı için
 

Raif Rauf DENKTAŞ

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ'NİN KURUCUSU ve İLK CUMHURBAŞKANI. 27 Ocak 1924'te Kıbrıs'ın Baf Kasabasında doğmuştur. Yargıç merhum Mehmet Raif bey'in en küçük oğludur..

devamı için

KİTAPLIK : Bestseller

BESTSELLER

KİTAPEVLERİ ve KİTAPÇILAR

YAZARLARIN DÜNYASI

devamı için

SİNEMA : Vizyondakiler

VİZYONDAKİ FİLMLER

SİNEMA SALONLARI

SİNEMA DÜNYASI

devamı için
 

SAMİ YUSUF KONSERİ

İngiliz müzisyen, İstanbul'da konser vermeye hazırlanıyor.. İngiliz müzisyen Sami Yusuf, Küçükçekmece Arena Mega'da 1 Mart 2014'te hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Time dergisi tarafından "İslam dünyasının en büyük rockstarı" diye seçilen Sami Yusuf, sadece İslam..

devamı için

ANADOLU ATEŞİ

BULGARİSTAN AYAKTA ALKIŞLADI. : Mustafa Erdoğan'ın Sanat Yönetmenliğini yaptığı "Anadolu Ateşi" dans grubu, Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da dev kadrosuyla mükemmel bir gösteri sundu. Sofya'nın Ulusal Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilen organizasyonda, Bulgaristan..

devamı için

KATE WINSLET 3. Kez

Kate Winslet üçüncü kez anne oldu. Efsanevi "Titanic" filminin OSCAR Ödüllü bayan yıldızı, İngiliz oyuncu Kate Winslet, üçüncü kez anne olmanın sevincini yaşıyor. 38 yaşında olan İngiliz oyuncu Kate Winslet, 7 Aralık'ta Londra'da doğum yaptı. Aralık 2012'de New York'ta N. Rocknroll..

devamı için
 

UĞUR YÜCEL Yönetti.

Çekimleri Kars'ta tamamlanan ve usta oyuncu Uğur YÜCEL'in yönetmenliğini yaptığı SOĞUK filminin prömiyeri, 63. Berlin Film Festivali'nde ve Roma Türk Filmleri Festivali'nde yapıldı. Sırbistan'da Paliç Avrupa Filmleri Ödülleri'nde "En İyi Film" ödülü alan SOĞUK filminde, Ezgi Mola, A. Rıfat Şungar, Valeria Skorohodova, Yulia..

devamı için

PEYNİRLİ PUF ÇUBUKLAR

Milföyleri biraz yumuşatın, hamurun üzerine biraz un serpin ve merdane ile fazla bastırmadan inceltin. Üzerine kaşar peyniri rendesi serptikten sonra birer parmak kalınlığında boyuna dilimleyin. Biraz bükerek tek katlı milföy çubuklarını yağlanmış fırın tepsisine dizin ve önceden ısıtılmış 170 dereceli fırında pişirin. Afiyet olsun...

devamı için

LİMONLU KURABİYE

Margarin ve pudra şekerini derin bir kapta beyazlaşana kadar çırpın. Kabartma tozu, vanilya, limon rendesini, 2 adet yumurta sarısı ve 1 adet yumurta akı ile karıştırın. Daha sonra unu ekleyin ve ele yapışmayan bir hamur kıvamına gelene kadar yoğurun. Yuvarlak şekiller haline getirip, önce ayırdığınız yumurta akına, sonra toz şekere..

devamı için
 

GELİNLİK FUARI - 2014

Evlilik hazırlığında olan çiftlerin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilecekleri, pratik çözümler sunan ve hayallerdeki düğünü gerçeğe dönüştürürken vazgeçilmez bir araç haline gelmiş olan fuar, ziyaretçi sayısını her yıl arttırarak hizmetlerini sürdürmektedir..

devamı için

eTÜRKİYE (eTR) Ödülleri

TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen “11. e Türkiye (eTR) Ödülleri” Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. TÜSİAD ile Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen, Türkiye’nin ilk ve lider elektronik sertifika ve mobil imza..

devamı için

Makale: İş Dünyası

Yöneticilik, insanları yönetmenin yanı sıra organizasyonları sevk ve idare edebilmektir. İnsanları çeşitli ve belirli amaçlar doğrultusunda söz konusu işleri gerçekleştirebilmeleri, teşvik edilmeleri, yönlendirilmeleri ve yönetilmeleri yeterliliğine sahip olmaktır. Bu bağlamda,..

devamı için
 

2014 | Ocak Sayısı

Yaratıcılık ve Yenilik..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Ocak sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2014 | Şubat Sayısı

AŞK ve Sadakat..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Şubat sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2014 | Mart Sayısı

Derginizde Yerinizi Aldınız Mı?

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Mart sayısı sizin için hazırlanıyor..

devamı için
 

2013 | Ekim Sayısı

Tutku ve Heyecan..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Ekim sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Kasım Sayısı

Mücadele ve Zafer..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Kasım sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Aralık Sayısı

Yeni Bir Yıla..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Aralık sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için
 

2013 | Eylül Sayısı

Cesaret ve Başarı..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Eylül sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Ağustos Sayısı

Sevgi ve Mutluluk..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Ağustos sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Temmuz Sayısı

Ortak Adreste Buluşmak..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Temmuz sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için
 

Beğenmekte siz de haklısınız..

Kocaeli'nin tarafsız en beğenilen yayını KOCAELİ PANORAMA, Kocaeli'ye yakışan kalitede yayın hayatına devam ediyor..

siz beğendiniz mi?

Kocaeli Panorama ailesi büyüyor..

Kocaeli'nin en kaliteli, en farklı ve rakipsiz tek yayını KOCAELİ PANORAMA, katılımlarınızla giderek büyüyor..

birlikte büyüyoruz..

Kocaeli'nin ortak adresindesiniz..

Kocaeli'nin ilk ve tek aktüel ve magazin dergisi KOCAELİ PANORAMA, tüm Kocaeli'yi ortak adreste buluşturmaya kararlı.

adresinizi ziyaret edin.
 
 

Kocaeli Panorama

KOCAELİ PANORAMA dergisi, "Kocaeli'nin ortak adresi" sloganı ile yayın hayatına başlamış ve kısa süre içinde bu hedefini gerçekleştirmiş bir yayındır. PEKDIZAYN Tasarım Kocaeli Teknik Yayıncılık tarafından, "pek farklı tasarımlar" ilkesi ile Kocaeli'nin profesyonel ilk ve tek tarafsız, aktüel, magazin, ekonomi, kadınca, dekorasyon, eğitim, kültür, sanat, gezi, iş dünyası, sağlık ve eğlence dergisi olmuştur. Kocaeli'nin dergisi Kocaeli Panorama, Kocaeli geneline dağıtımı yapılan Kocaeli'nin rehberi ücretsiz tanıtım ve reklam dergisidir. www.kocaelipanorama.com