Sevim TOPACA ile röportaj

Sayın valimiz Ercan TOPACA'nın eşi Sayın Sevim TOPACA Hanımefendi ile 'Annelik Üzerine' konulu keyifli söyleşimiz.. Anne olduğunda hayatında neler değişti.. Anne olarak Sevim TOPACA, anne adaylarına ve annelere önemli öneriler, başarılı kadının toplumdaki ve ailedeki yeri ve önemi hakkında neler düşünüyor.. İyi bir anne olmak için temel kriterler neler.. ve daha birçok konu..

devamı için

Otomotiv Sektörü Haberleri

Ferrari, Tüm Çalışanlarına 4 Bin 96 Euro Prim Verdi. Geçen yılı 246 milyon Euro karla kapatan ünlü Ferrari, bu başarının mimarı olan çalışanlarını unutmadı. Ürettiği araçların kalitesinin dünya çapında bir marka olması nedeniyle büyük itibar sağlayan ve yine üretilen tüm otomobillerin alıcı bulması ile beklenen daha fazla kar sağlayan Ferrari,.. ve diğer otomotiv sektörü haberleri..

devamı için

Dr. Nevzat DOĞAN röportaj

İkinci kez İzmit Belediye Başkanı seçilmenisinin en temel sebebi ya da sebepleri neler? İlimizin merkez ilçesi olan İzmit'te Belediye Başkanı olmak diğer ilçelere kıyasla ne tür farklılıklar ya da yükümlülükler taşıyor? Dr. Nevzat DOĞAN'a göre İzmit'te yaşamanın avantajları neler? 'İzmitli olmak' nasıl ifade edilmeli? ve daha birçok soru ile İzmit'i bekleyen yeni projeleri..

devamı için
 

Keşfet : ZEUGMA

Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi gerek yapısal kompleksi gerekse içinde yer alan eserleri açısından dünyanın en önemli müzeleri arasında yer almaktadır. 30.000 m² lik Gaziantep Eski Tekel Fabrikası arazisi üzerine kurulan Müze Binası, 3 adet bina topluluğundan oluşan kompleks bir yapıya sahiptir. İdari birimler ve 3500 m² oturum alanı olan ve 3 kattan oluşan yaklaşık 7.075 m² lik sergi salonları bulunmaktadır..

devamı için

NeoGölpark Projesi

NeoGölpark İstanbul projesinin ticari alanı Neo Center ile 'Cevizlik Mahallesi'nin ilk bölümü satışa sunuldu. Neo Yapı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Aydın 2007 yılında inşaatına başladıkları ve 7 etaptan oluşacak olan NeoGölpark İstanbul'da bugün beşinci mahallerini satışa sunduklarını söyledi. "Projemizde her etabı bir mahalle olarak adlandırdık. İlk dört mahallenin satışları tamamlandı" diyen Aydın,..

devamı için

2014 Gözlük Modelleri

Bianca Balti, Dolce&Gabbana Gözlük Koleksiyonu İçin Objektiflerin Karşısındaydı. Moda devi Dolce&Gabbana, 2014 yaz sezonu kapsamında hazırlanan gözlük koleksiyonunun reklam görselleri uluslararası moda basınıyla paylaşıldı.. 2014 yaz dönemi güneş gözlükleri modelleri nasıl? , güneşten korunmak için yapılması gerekenler, güneşin göz sağlığına etkileri ve doğru gözlük tercihi nasıl yapılmalı..

devamı için
 

KOTO Macaristan Seferi

24-26 Nisan tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkanı Murat ÖZDAĞ ve Meclis Başkanı Bülent KARAGÖZ’ün 34 Meclis Üyesi ile birlikte katıldığı resmi bir ziyaret gerçekleştirildi. Uluslararası Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı’ndan Peşte Valisi Richard TARNAI’yi ziyaret eden heyet, Sayın TARNAI ile çok verimli bir görüşme gerçekleştirdi..

devamı için

TOYOTA'dan Kötü Haber

Toyota, dünya çapında 6,58 milyon adet aracı geri çağırma kararı aldı. Türkiye'den de 11 bin 800 araç geri çağırılacak. Dünyanın en büyük otomobil üreticisi Toyota, büyük çaplı bir geri çağırma planı açıkladı. Toyota, araçların koltuk ve direksiyonlarındaki bir hata nedeniyle dünya çapında 6,58 milyon aracı geri çağıracak. Geri çağırma 2005-2010 arasında üretilen Yaris ve..

devamı için

Tarihten: Türkan SAYLAN

Hayatı bir an önce tanımak istediği için köy hekimi olmayı isteyen, öğrencilik yıllarında cüzzamla savaşmaya başlayan, ihtisasını kimsenin tercih etmediği deri ve zührevi hastalıklar üzerine yapan hekim.. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin Kurucusu ve Genel Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, 13 Aralık 1935 tarihinde İstanbul'da doğdu. 1944–1946 yıllarında Kandilli İlkokulu..

devamı için
 

Dekor: Bahçe Zamanı

Yaz geldi. Dışarı çıkma zamanı. Evde oturmaktan vazgeçin. Kış boyunca evde oturmak, sıcak köşe bucaklara sığınmak, yağmurlarda ıslanmak, üşümek, üşütmek ve sevdiklerinizle çok sık görüşememek gibi sıkıntılarınızdan kurtulma zamanı geldi. Yaz geldi. Evde oturmaktan vazgeçmeye hazır olmalısınız. Bahçede yapılacak günün ilk lezzet dolu sofralarında yerinizi alın. Kahvaltı ve yemeklerinizi artık açık havada yapabilirsiniz. Yemeklerinize lezzet katmak sizin elinizde.

devamı için

POOL EXPO 2014

Pool Expo 2014, Havuz, SPA, Sauna Ekipman ve Aksesuarları Fuarı, Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından 07-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Pool Expo 2014 fuarı kapsamında yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, filtrasyon sistemleri, havuz kaplama malzemeleri, boru ve bağlantı elemanları, mekanik tesisat, arıtma, filtrasyon, aydınlatma sistemleri, havuz kapama sistemleri, yalıtım, ısıtma ve nem alma cihazları, dezenfeksiyon sistemleri..

devamı için

Desigual 2014 yaz defilesi

İspanyol marka Desigual Sonbahar/Kış 2014 koleksiyonunu görücüye çıkardı. Bibirinden renkli moda ziyafetinde yine birbirinden renkli güzelliklere sahip mankenler sayısız elbiseyi izleyicilerin beğenisine sundu. İzleyicilerin eğlenceli şova hayran kaldığı defile sonrasında alkışların ardı kesilmedi. Büyük coşku yaşanan defile şimdiden modanın kalbini tutacak kostümleri markanın sevenleri ile buluşturdu. Defileye katılan mankenler sürekli gülen simaları ile sahnede renkli bir rüzgar estirdiler..

devamı için
 

MELTEM II Projesi

MELTEM II PROJESİ DENİZ KARAKOL UÇAĞI TESLİMAT TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ile Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın koordineli olarak gerçekleştirdiği MELTEM- II projesi kapsamında modernize edilen CASA tipi deniz karakol uçakları, Kartepe’de bulunan Deniz Hava Komutanlığı’nda düzenlenen törenle Deniz Kuvvetleri bünyesine katıldı. ..

devamı için

Yağmur Et Lokantası Açıldı

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi ve iş adamı Veli Yıldız, Ozan Yıldırım ve İrfan Şimşek'in ortağı olduğu Yağmur Et Lokantası'nın açılışı dualarla gerçekleştirildi. Dolphin Alışveriş Merkezi'nin hemen karşısında açılan Yağmur Et Lokantası'nda, et ürünlerinden oluşan ve her damak tadına hitap eden yemekler müşterilerinin hizmetine sunuldu. Resmi açılışı yapılan..

devamı için

İnşaat Sektörü Toplantısı

2014 yılının ilk Ekonomi Raporunun açıklandığı toplantının açılış konuşmasını Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Yetişener gerçekleştirdi. Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Aracı’nın moderatörlüğünü üstlendiği toplantıda, Nişantaşı Üniversitesi Rektörü ve Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Kerem Alkin, Ekonomi Strateji Danışmanlık Hizmetleri..

devamı için
 

Yıldırımdan Korunma

Baharın gelmesiyle, yağmurlu havalarda hareket etmek, koşmak ve motosiklet kullanmanın yıldırım çarpmalarına davetiye çıkarttığı belirten uzmanlar yıldırımdan korunmanın yollarını açıkladılar. Yıldırımlı ve açık havada hareket etmek, koşmak, motosiklet kullanmak yıldırım çarpmalarına davetiye çıkartıyor. Yıldırımlı havada hareket halinde olmak koşmak hele motosikletle gitmek gibi hızlı hareket halinde olmak etrafta elektriksel yüklerin oluşmasına..

devamı için

Dilara Gönder : Zor İşler

1983 Herrenberg doğumlu olan Dilara GÖNDER, İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı'nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması'na okul radyosunda yayımlanan "Dinle-Bul" adındaki programla katıldı. Programı radyo dalında birinci seçildi. FBTV'de "MusicBox" isimli programla..

devamı için

Selfie Çılgınlığına Yorum

Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Kişinin özel durumlar dışında, her davranışı kayıt altına alarak selfie çekmesini narsistik bir doyum olarak yorumlamak gerekir" dedi. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, yaptığı açıklamada, selfienin dünyada spordan sanata, iş çevrelerinden gündelik yaşama kadar birçok alanda yaygınlaşmaya başladığını söyledi. Bu davranışın psikiyatri açısından da değerlendirilebileceğini ifade eden Tarhan, ..

devamı için
 

'Nuh' Mahkemelik Oldu.

Avukat Yusuf Erikel, "Nuh: Büyük Tufan" filminin gösterilmesinden önce "filmin, senaristin kurgusu olduğu ve Kuranı Kerim'de bahsedilen Hz.Nuh ile alakası olmadığına" ilişkin bir metnin yayımlanması için mahkemeye başvurdu. Avukat Yusuf Erikel, "Nuh: Büyük Tufan" filminin gösterilmesinden önce, "filmin, senaristin kurgusu olduğu ve Kur'an-ı Kerim'de bahsedilen Hz. Nuh ile alakası olmadığına" ilişkin bir metnin..

devamı için

Türk Müziği Ziyareti

Kocaeli Valisi Ercan TOPACA’nın eşi Sevim TOPACA, Kocaeli Valiliği İl Kültür Müdürlüğü Türk Müziği Korosunu ziyaret etti. Eski Kocaeli Valiliği konağında bulunan Türk Müziği Korosunu ziyaret eden Kocaeli Valisi Ercan TOPACA’nın eşi Sevim TOPACA’ya Donanma Komutanının eşi İnci KÖSELE, Adalet Komisyonu Başkanının eşi Nihal ÇOŞKUN, Vali Yardımcılarının eşleri Dilek ÜNLÜSOY, Sevil İNCİ, Sema KARA, Gülsüm..

devamı için

Yeşilçay Reytinge Yenildi

Reytinge yenildi inzivaya çekiliyor.. Oynadığı diziler reytinge kurban giden Nurgül Yeşilçay artık ekranlara mola verdi. Beyazperdede de umduğunu bulamayan Yeşilçay, ‘Yeni sezonda ekranda yokum’ diyerek, yüzünü dinlendirme kararı aldı. Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın yer aldığı ‘Cinayet’ (5 bölüm-Kanal D), ‘Bebek İşi’ (34 bölüm-SHOW TV), ‘Sultan’ (20 bölüm-Kanal D), ‘Sensiz Olmaz’ (8 bölüm-SHOW TV) adlı dizilerin ekran..

devamı için
 

MTV Film Ödülleri

MTV Film Ödülleri, Los Angeles'ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Kazananlara patlamış mısır şeklindeki ödülleri verildi. "Hunger Games" (Açlık Oyunları) serisinin son filmi "Catching Fire" (Ateşi Yakalamak), müzik kanalı MTV tarafından düzenlenen film ödüllerinde "Yılın Filmi" seçildi..

devamı için

Dizilerden Uçuk Ücretler

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya aldıkları ücret dudak uçuklakttı. Medcezir dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy ve güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya'nın bölüm başına ne kadar aldığı ortaya çıktı. Reytinglerin yükselmesiyle Seranay Sarıkaya da fiyatına 10 bin lira zam yaptı. Sarıkaya, artık diziden aylık 100 bin TL alıyor..

devamı için

Üniversiteden Haberler

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Ek Binası'nın açılışı Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sezer Şener Komsuoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasret Çomak ve Prof. Dr. Ayşe Sevim Gökalp’in de katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitim Fakültesi Ek Binası yapılan törenle hizmete açıldı..

devamı için

Seyirci Sayısı %6 Arttı.

Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncularından Erdal Beşikçioğlu'nun "Bir Delinin Hatıra Defteri" 2008'den beri kapalı gişe oynamaya devam ediyor. Ankara Devlet Tiyatrosu, "Bir Deli'nin Hatıra Defteri", "Çalıkuşu", "Sarı Naciye" ve "Kösem Sultan" gibi rağbetin yoğun olduğu oyunları herkesin izleyebilmesi için bir dizi..

devamı için

Derince Limanının Halleri

Derince Limanı konusunda kapsamlı bir rapor hazırlanmasını sağlayan Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Derince Limanı’nın 49 yıllığına özelleştirilmesini ve Derince Limanı’nın demiryolu bağlantısıyla tüm Anadolu’ya hizmet verecek bir liman olması gerektiğini söyledi. Derince Limanı’nın özelleştirme süresi..

devamı için

Yedi Güzel Adam

"Yedi Güzel Adam" dizisinin galası yapıldı. TRT'de yayımlanacak "Yedi Güzel Adam" dizisinin galası, kurumun Tepebaşı'ndaki binasında yapıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, galada yaptığı konuşmada, burada bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, "Ülkemizde birçok film ve dizi var. Bunların hepsinin TÜRKİYE'nin bir..

devamı için
 

 

KOCAELİ PANORAMA | Kocaeli'nin aylık süreli ilk ve tek aktüel ve magazin dergisi | Kocaeli aktüel haberleri | Kocaeli özel röportajları | Makaleler | Dekorasyon Önerileri | Güncel yazılar | Magazin haberleri | Kocaeli firmaları :
KOCAELİ PANORAMA | Kocaeli'nin ortak adresi | Kocaeli'nin aylık aktüel dergisi. | Kocaeli aktüel ve yaşam dergisi. | Kocaeli'nin aylık dergisi. | Kocaeli magazin dergisi. | Kocaeli'nin tek dergisi | Kocaeli'nin en kaliteli yayını. | Kocaeli'nin dergisi | Kocaeli'nin aktüel dergisi | Kocaeli'nin sağlık dergisi | Kocaeli'nin eğitim dergisi | Kocaeli'nin iş dünyası dergisi | Kocaeli'nin ekonomi dergisi | Kocaeli'nin dekorasyon dergisi | Kocaeli'nin kadınca dergisi | Kocaeli'nin eğlence dergisi | İzmit | Kocaeli | Kocaeli'nin ekonomi dergisi | Kocaeli'nin turizm dergisi | Kocaeli turizm ve seyahat dergisi | Kocaeli'nin eğlence dergisi | Kocaeli'nin aylık tek dergisi | Kocaeli'nin en kaliteli dergisi ve yayını : Kocaeli Panorama Dergisi | www.kocaelipanorama.com

 

2014 | Nisan Sayısı

Egemenlik ve Bağımsızlık..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Nisan sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2014 | Mayıs Sayısı

Şefkat ve Güven..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Mayıs sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2014 | Haziran Sayısı

Derginizde Yerinizi Aldınız Mı?

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Haziran sayısı sizin için hazırlanıyor..

devamı için
 

2014 | Ocak Sayısı

Yaratıcılık ve Yenilik..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Ocak sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2014 | Şubat Sayısı

AŞK ve Sadakat..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Şubat sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2014 | Mart Sayısı

Seçmek ve Seçilmek..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Mart sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için
 

2013 | Ekim Sayısı

Tutku ve Heyecan..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Ekim sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Kasım Sayısı

Mücadele ve Zafer..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Kasım sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Aralık Sayısı

Yeni Bir Yıla..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Aralık sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için
 

2013 | Eylül Sayısı

Cesaret ve Başarı..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Eylül sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Ağustos Sayısı

Sevgi ve Mutluluk..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Ağustos sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için

2013 | Temmuz Sayısı

Ortak Adreste Buluşmak..

Kocaeli'nin tek dergisi KOCAELİ PANORAMA Temmuz sayısından sizin için seçtiklerimiz..

devamı için
 

Beğenmekte siz de haklısınız..

Kocaeli'nin tarafsız en beğenilen yayını KOCAELİ PANORAMA, Kocaeli'ye yakışan kalitede yayın hayatına devam ediyor..

siz beğendiniz mi?

Kocaeli Panorama ailesi büyüyor..

Kocaeli'nin en kaliteli, en farklı ve rakipsiz tek yayını KOCAELİ PANORAMA, katılımlarınızla giderek büyüyor..

birlikte büyüyoruz..

Kocaeli'nin ortak adresindesiniz..

Kocaeli'nin ilk ve tek aktüel ve magazin dergisi KOCAELİ PANORAMA, tüm Kocaeli'yi ortak adreste buluşturmaya kararlı.

adresinizi ziyaret edin.
 
 

Kocaeli Panorama

KOCAELİ PANORAMA dergisi, "Kocaeli'nin ortak adresi" sloganı ile yayın hayatına başlamış ve kısa süre içinde bu hedefini gerçekleştirmiş bir yayındır. PEKDIZAYN Tasarım Kocaeli Teknik Yayıncılık tarafından, "pek farklı tasarımlar" ilkesi ile Kocaeli'nin profesyonel ilk ve tek tarafsız, aktüel, magazin, ekonomi, kadınca, dekorasyon, eğitim, kültür, sanat, gezi, iş dünyası, sağlık ve eğlence dergisi olmuştur. Kocaeli'nin dergisi Kocaeli Panorama, Kocaeli geneline dağıtımı yapılan Kocaeli'nin rehberi ücretsiz tanıtım ve reklam dergisidir. www.kocaelipanorama.com